У суботу су полазници Програма плус из Вировитице, Дарувара и Бјеловара посјетили Крижевце у организацији Одјела за образовање Српског народног вијећа.
Посјетили смо Манастир Лепавину, учествовали у едукативној радионици у Звјездарници и Козмолошком центру у Крижевцима, ручали, прошетали градом и уживали у природи на Калнику гдје смо јели и штрукле са сиром.
Излет је окупио око 35 полазника који су провели сунчан дан у учењу и игри.
Фотографије: