ИЗЛЕТ У КРИЖЕВЦЕ – ПРОГРАМ ПЛУС – 9.5.2026.

У суботу су полазници Програма плус из Вировитице, Дарувара и Бјеловара посјетили Крижевце у организацији Одјела за образовање Српског народног вијећа.

Посјетили смо Манастир Лепавину, учествовали у едукативној радионици у Звјездарници и Козмолошком центру у Крижевцима, ручали, прошетали градом и уживали у природи на Калнику гдје смо јели и штрукле са сиром.

Излет је окупио око 35 полазника који су провели сунчан дан у учењу и игри.

Фотографије:

 

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.