Članovi vijeća - Adresar

 

 LISTA VIJEĆA SRPSKE NACIONALNE MANJINE BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE -V SAZIV

                           ČLANOVI PREDSJEDNIŠTVA
 
1.Darko Karanović mr.polit - Garešnica, predsjednik
2.Radovan Dožudić dipl.iur- Bjelovar,Čazma,zamjenik predsjednika
3.Dušan Margetić              -  Bjelovar
4.Petar Radosavljević        - Daruvar
5.Milan Knežević                - Grubišno Polje
6.Gordana Ćetković           - Velika Pisanica
7.Milan Radaković             -  Batinjani,Đulovac

                           OSTALI ČLANOVI
8.Ranko Babić mr.polit.            Veliko Korenovo,Bjelovar
9.Vanja Ficnar dr.vet.                Velike Sredice,Bjelovar
10.Milovan Jakovljević              Prgomelje,Bjelovar
11.Lazo Vujasinović dipl.oecc.  Kapela,Bjelovar
12.Radmila Frantal prof.           Daruvar
13.Nikolina Glodić dipl.oecc.     Daruvar
14.Saša Lukić spec.publ.adm.  Daruvar
15.Goranka Radulović mr.sc.zaštite okoliša,Daruvar
16.Sanja Orozović oecc.           Batinjani,Đulovac
17.Zoran Blanuša                      Rogoža,Garešnica
18.Predrag Ivančević                 Garešnica
19.Branka Vekić                        Trnovitički Popovac,Garešnica
20.Branko Kašić                        Grubišno Polje
21.Milan Knežević                     Grubišno Polje
22.Jovo Pejić                             Miljanovac,Sirač
23.Ranko Bojčić                        Dar.Brestovac,Končanica
24.Radmila Božić uč.raz.nastave Imsovac,Končanica
25.Željko Mileusnić                    Goveđe Polje,Dežanovac

VSNM GRADOVA I OPĆINA BBŽ:

1. VSNM  BJELOVAR

Gojko Ćuruvija - predsjednik, Prilaz A. Hebranga 10, BJELOVAR

Nikola Šabatović - zamjenik predsjednika, Put žrtava u Lugu 12, BJELOVAR

2. VSNM  DARUVAR

Branko Kovačić - predsjednik, Trg dr. Franje Tuđmana 4, DARUVAR

Nenad Šironja - zamjenik predsjednika, Ive Vojnovića 6, Daruvar

3. VSNM  GAREŠNICA

Predrag Ivančević - predsjednik, Kralja Tomislava 37, GAREŠNICA

Milan Adamović - zamjenik predsjednika, Velika Bršljanica 48, VELIKO VUKOVJE

4. VSNM  GRUBIŠNO POLJE

Svetlana Trbojević - predsjednica, 77. bataljun ZNG 42, GRUBIŠNO POLJE

Čedomir Bubulj - zamjenik predsjednice, 77. bataljun ZNG 3, GRUBIŠNO POLJE

5. VSNM OPĆINE DEŽANOVAC

Željko Mileusnić - predsjednik, Goveđe polje 98, DEŽANOVAC

Rajko Borojević - zamjenik predsjednika, Bana Jelačića 19, BLAGORODOVAC-DEŽANOVAC

6. VSNM OPĆINE ĐULOVAC

Milan Radaković - predsjednik, Batinjani 137B, ĐULOVAC

Savo Orozović - zamjenik predsjednika, Batinjani 43, ĐULOVAC

7. VSNM OPĆINE KONČANICA

Rada Božić - predsjednica, Imsovac 129, KONČANICA

Ranko Bojčić - zamjenik predsjednice, Daruvarski Brestovac 397, KONČANICA

8. VSNM OPĆINE SIRAČ

Jovo Pejić - predsjednik, Miljanovac 102A, SIRAČ

Nenad Čalić - zamjenik predsjednika, Šibovac, SIRAČ

9. VSNM OPĆINE VELIKA PISANICA

Radomir Martinović - predsjednik, Hrvatske Republike 135, VELIKA PISANICA

Gordana Ćetković, Bana Jelačića 61, VELIKA PISANICA

10. PREDSTAVNIK SRBA OPĆINE KAPELA

Lazo Vujasinović, SV. Florijana 7/C, KAPELA

11. PREDSTAVNIK SRBA OPĆINE NARTA

Boro Radovanović, Narta 305, NARTA

12. PREDSTAVNIK SRBA OPĆINE ŠANDROVAC

Bore Lazić, Ravneš 54, ŠANDROVAC

VSNM BBŽ