U subotu 13. 6. 2026. godine u parohijskom domu u Narti u kojem se održavaju radionice Programa Plus na području Bjelovara održano je završno druženje za polaznike kojim završavamo rad u ovoj školskoj godini.
Druženje je upotpunjeno kratkom kazališnom izvedbom dramske sekcije EUROKAZ-a koja je polaznicima izvela predstavu nastalu po pripovijetci „Priča starog kamena“ nadaleko poznate Desanke Maksimović.
Nakon predstave, polaznici su proveli vrijeme u igri uz osvježenje.
Hvala svim polaznicima Programa Plus!
Odmorite se i uživajte u dugom toplom ljetu!
FOTOGRAFIJE: